Atami Wilma Xtra Xtra Large 8x 18L
Automatický závlahový systém je ideální pro pěstování v různých substrátech, včetně hydra, kokosu i hlíny, a to jak v interiéru, tak venku. Tento systém nabízí spolehlivou kontrolu zavlažování díky vestavěnému časovači a kvalitnímu čerpadlu, což zajišťuje pravidelný přísun živin a vody přímo ke kořenům rostlin. Hlavním benefitem je možnost pěstovat větší rostliny i v omezených prostorách díky nízkému profilu a velké kapacitě nádrže.
Hlavní výhody hnojiva Atami Wilma
- Precizní automatizace zavlažování: časovač umožňuje nastavit přesné intervaly zavlažování a hnojení podle potřeb rostlin.
- Univerzální použití: vhodný pro pěstování v hydru, kokosu i hlíně, což zajišťuje flexibilitu pěstebních metod.
- Úspora prostoru: nízký profil systému umožňuje pěstování i vysokých rostlin v nižších prostorách.
- Velká kapacita nádrže: 150 litrů vody s živinami pro dlouhodobý provoz bez nutnosti častého doplňování.
- Energetická efektivita: nízká spotřeba energie při zachování vysoké spolehlivosti čerpadla.
- Spolehlivost a kvalita: garance značky Nutriculture a Atami pro dlouhodobý a bezproblémový provoz.
Vlastnosti produktu:
- Počet květináčů: 8 kusů hranatých květináčů o objemu 18 litrů každý.
- Rozměry systému: 115 x 115 x 20 cm, vhodné pro pěstební boxy nebo terasy o rozměru 1,2 x 1,2 m.
- Nádrž: spodní část systému slouží jako nádrž o objemu 150 litrů.
- Zavlažovací souprava: kompletní set Wilma XXL s čerpadlem MJ1000 pro efektivní přečerpávání vody a živin.
- Kompatibilita: vhodný pro indoor i outdoor pěstování v různých substrátech.
Atami Wilma Xtra Xtra Large 8x 18L představuje spolehlivý a flexibilní závlahový systém pro náročné pěstitele, kteří hledají automatizaci a efektivitu. Prozkoumejte také další produkty v našem e-shopu, které vám pomohou dosáhnout optimálních výsledků v pěstování rostlin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy |
|---|---|
| EAN: | 8719497152827 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
