Rinse Solution 20ml
Produkt pro údržbu a kalibraci měřicích elektrod v pěstování rostlin, který zajistí přesné a spolehlivé výsledky. Rinse Solution 20ml je ideální pro správnou péči o elektrody Adwa.
Doprava zdarma
Od 3 000 Kč
Široký sortiment
Vše na jednom místě
Zákaznická podpora
Jsme vám k dispozici
slouží k efektivní údržbě a čištění měřicích elektrod používaných při pěstování rostlin v indoor i hydroponických systémech. Tento skladovací roztok zajišťuje dlouhodobou přesnost měření a prodlužuje životnost elektrod, což je klíčové pro správné řízení pěstebních podmínek.
Hlavní výhody kalibračního roztoku
- Udržuje elektrody v optimálním stavu: zabraňuje vysychání a usazování nečistot na měřicích plochách.
- Zajišťuje přesnost měření: pravidelné použití pomáhá udržet spolehlivost výsledků při kontrole pH a dalších parametrů.
- Univerzální kompatibilita: vhodný zejména pro elektrody značky Adwa, ale lze použít i u jiných typů.
Vlastnosti produktu:
- Objem: 20 ml
- Určeno pro: skladování a čištění měřicích elektrod
- Kompatibilita: elektrody Adwa a další podobné typy
- Použití: indoor pěstování, hydroponie, substrátové kultury
Rinse Solution 20ml je nezbytným pomocníkem pro každého pěstitele, který chce zajistit přesné měření a dlouhou životnost svých měřicích elektrod. Pro kompletní péči o pěstební zařízení doporučujeme prohlédnout další produkty v našem sortimentu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
